सुरक्षीत तथा सभ्य र भव्य तरिकाले होली मनाउन पर्साबासीमा सांसद यादवको आग्रह

वीरगंज,०५ चैत्र । संघिय समाजवादी फोरम नेपालका जिल्ला अध्यक्ष एवम सांसद प्रदिप यादवले रंगहरुको पावन पर्वको रुपमा रहेको होली पर्वलाई सुरक्षीत तथा सभ्य र भव्य तरिकाले होली मनाउन पर्साबासीलाई आग्रह गर्नु भएको छ ।

सामुदायीक प्रहरी सेवा केन्द्र कुम्हाल टोल र वडा समिती कार्यालय वाड नम्बर ५ द्वारा आयोजीत होली पर्व तथा फागु पुर्णिमाको पावन अवसरमा सम्पुर्ण वडा तथा नगरबासीहरुमा शुख शान्ती र समृद्धीको साथ साथै होली पर्वमा सुरक्षीत तथा मर्यादीत तरिकाले मनाउनको लागी निकालीएको जन चेतना मुलक रयाली पछि आयोजीत सभालाई सम्बोधन गर्दै सांसद यादवले रंगहरुको पर्वको रुपमा रहेको होलीको शुभ अवसरमा पर्सा बासीलाई शुभकामना दिदै होली पावन पर्व रहेकोले एकता र मेलमिलाप भएको हुनाले होलीलाई सभ्य बनाउनका लागी मर्यादीत तरिकाले होली पर्व मनाउन आग्रह

 गर्नु भयो ।

होली पर्वलाई सभ्य र भव्य तरिकाले मनाउन रंग र अविर बाहेक सडकमा रहेका फोहोरहरुलाई जिउमा फाल्ने र लोला हान्ने कार्य नगर्न तथा मदिरा सेवन गरेर सवारी नचलाउन आम नगरबासीमा हार्दिक आग्रह समेत गर्नु भयो ।

वडा नम्बर ५ का वडा अध्यक्ष प्रदिप चौरसीयाको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा वडा प्रहरी कार्यालय विर्ताका प्रहरी निरीक्षक निशान्त थापा,समाजसेवी रमेश चौधरी लगाएत विभिन्न संघ संस्था तथा स्थानीहरुको बाक्लो उपस्थीती रहेको थियो ।

error: Content is protected !!