मेयरकप रनिगं सिल प्रतियोगीता र टि–२०क्रिकेट टुर्नामेन्ट कप छिटै गरिने

वीरगन्ज,माघ २६ । वीरगन्ज महानगर खेलकुद विकासको लागी महानगर स्तरीय मेयर कप रनिगं शिल्ड प्रतियोगीता र मेयर कप टि–२०क्रिकेट टुर्नामेन्ट प्रतियोगीता गर्ने भएको छ ।

खेलकुदको विकासको लगी नगर प्रमुख बिजय कुमार सरावगीको अध्यक्षतामा बसेको खेलकुद विकास समितिले दुबै खेल प्रतियोगीता गराउन शैक्षिक प्रशासन महाशाखाका प्रमुख अरबिन्दलाल कर्णको सयोजकत्वमा गठन गरेको दुबै समितिले सक्रियता पुर्वक प्रतियोगीता गराउन विभिन्न कार्यहरु सुरु गरेको छ ।

महानगरपालिकामा रहेका विद्यालयहरुका छात्र तथा छात्राहरुको खेलकुदलाई प्रोत्साहित गर्न मेयर कप रनिगं शिल्ड प्रतियोगीता आयोजन गर्नलागीएको समितिका सचिव प्रकाश शर्माले बताउनु भयो । महानगरपालिकामा रहेका सबै विद्यालयहरुको छात्र छात्राहरुलाई समाहित गराउदै विभिन्न दौड,एथलेटीक्स तथा भलिबल खेलहरुको प्रतियोगीताको  गराउन थालिएको सचिव शर्माको भनाइ रहेको थियो ।

शनिबार मेयर कप रनिगं शिल्ड प्रतियोगीता आयोजन समितीको बैठकले प्रतियोगिता व्यवस्थापन ,वितिय व्यवस्थापन तथा अनुगम र प्रतिवेद  उपसमिति गठन गरेको छ । 
यसै गरि महानगरपालिकाले छिटै मेयर कप  टि–२०क्रिकेट नक आउट टुर्नामेन्ट खेल प्रतियोगीताको आयोजन गर्नगइरहेका जनाइएको छ ।

शिक्षा प्रशासन महाशाखाका प्रमुख अरबिन्द लालकर्णको सयोजकत्वमा गठन गरिएको उक्त प्रतियोगीता समितिल आफ्नो कार्यलाई अगाडि बढाएको छ ।

महानगर पालिकामा रहेको ३२ बटै वडाहरुको टिमबिच क्रिकेट मैच खेलाउनुको साथै बिजयी तथा मैचमा सहभागी उत्कृष्ट खेलाडीहरुको महानगरपालिका स्तरिय क्रिकेट टिम निर्माण गरी युवाहरुलाई  प्रोत्साहित गरिने योजना रहेको शिक्षा महाशाखाका प्रमुख अरबिन्दलाल कर्णले बताउनु भयो ।

error: Content is protected !!