पब्लिक फिटनेस द्वारा आयोजीत रक्तदान कार्यक्रममा १ सय जनाले रक्तदान गरे

वीरगंज । पब्लिक फिटनेस सेन्टरको आयोजनामा वीरगंजमा रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।

वीरगंजको माईस्थान स्थीत रहेको ग्रीन पार्कमा आयोजीत रक्तदान कार्यक्रममा ६ जना महिला समेत गरी १ सय जनाले रक्तदान गरेको रक्त संचार केन्द्र वीरगंजका प्रमुख सौरभराज पौडेलले जानकारी दिनु भयो ।

राष्ट्रिय खेलाडी तथा हाल मिस्टर वीरगंज करण यादवको संयाजेक्तव तथा गोवीन्दा यादवको सभापतित्वमा सम्पन्न कार्यक्रमका प्रमुख अतिथी वीरगंज उद्योग वाणीज्य संघको सेन्ट्रल बोर्ड मेम्बर गणेश लाठले रक्तदाताहरुलाई प्रमाणपत्र वितरण गरेका थिए ।

कार्यक्रममा चण्डी प्रसाद गण वीरगंजका प्रमुख सिर्जन बहादुर मल्ल,पर्साका प्रहरी उपरिक्षक रेवती ढकाल,सशस्त्र प्रहरी उपरिक्षक प्रेम ध्वज शाह,रक्तदान संगठन पर्साका अध्यक्ष शत्रुधन नेपाल,वीरगंज युवा समाजका अध्यक्ष कमल चौगाई लगाएतको उपस्थीती रहेको थियो । कार्यक्रममा समन्वय अरविन्द सिंह र राजन श्रीवास्तवले गरेका थिए ।

error: Content is protected !!